Portfolio

Ikona programuPhotoBox – profesionální fotokoutek

Aplikace PhotoBox je kompletním řešením pro profesionální fotokoutky. K základní funkčnosti vám stačí počítač, dotykový monitor a fotoaparát. Program ale také umožňuje okamžitý tisk na místě, klíčování pomocí zeleného plátna či nahrávání fotek do webové galerie.

Pro informace o možnostech zakoupení licence přejděte na detail produktu.
Ikona programuStraw Lumen – promítání písní a tvorba zpěvníků

Straw Lumen má být nástupcem programu OpenSong, který umožňuje přípravu podkladů (tedy slov a akordů) pro písně, jejich promítání na projektoru, případně tisk zpěvníku. Lumen nabízí modernější a příjemnější rozhraní a umožňuje i promítání prezentací PowerPoint, obrázků či přehrávání videí.

Program je možné zdarma stáhnout zde. 
Ikona programuPhotoParty – rychlá úprava a tisk fotografií

Tento program má pomoci fotografům na různých akcích, jako jsou plesy, besídky, oslavy, soutěže, maturity, atp. Umožňuje rychlé stahování fotek z fotoaparátů pomocí vestavěného FTP serveru, základní úpravy fotografií (ořez, natočení, jas, ...), přidání rámečku a tisk, vše pomocí několika málo kliknutí. Vyfocené fotky si navíc zákazníci živě mohou prohlížet pomocí webové galerie.

Licenci programu je možné zakoupit za 2.000 Kč. Objednat 

Ikona programuStraw Backup – jednoduchá utilita na zálohování

Tato jednoduchá utilita běží na pozadí vašeho systému a v zadaných intervalech zálohuje složky, které nastavíte. Program také po určitou dobu uchovává staré verze zálohovaných souborů.

Zdrojové kódy programu jsou k dispozici na GitHubu. 
Program je možné zdarma stáhnout zde. 

Ikona programuTiskový kalkulátor

Program vytvořený na zakázku pro studio Creopress, který umožňuje rychlou kalkulaci tiskových zakázek dle zadaných parametrů.

Pozn.: Náhled aplikace obsahuje náhodná data, uvedené ceny jsou zcela neplatné.

Ikona programuGenerátor směnových kalendáříků

Tento program slouží k rychlému generování směnových kalendáříků pro zadaný rok ve formátu PDF. V programu lze zvolit všechny parametry – písma, rozměry, barvy rámečků a pozadí, ...

Program je možné zdarma stáhnout zde. 

Ikona programuGenerátor vstupenek

Tento program slouží k automatizovanému vyplňování vstupenek podle zadaných parametrů, vytvořený na zakázku pro Městské divadlo Dr. Josefa Čížka v Náchodě. Na základě zadané šablony generuje sadu vstupenek ve formátu PDF s předvyplněným rokem sezóny, řadou, sedadlem a cenou dle cenové kategorie, ve které se sedadlo nachází.

Ikona programuSopper – montáže čárových kódů

Program umožňující hromadné generování čárových kódů (aktuálně podporuje EAN-13, Code128 a QR, po dohodě možno zavést i další kódy) na základě dat z CSV souboru a jejich montáž do PDF souboru. Kromě čárových kódu lze do montáže také vkládat text.

Ikona programuNonoGrammer – tvorba malovaných křížovek

Tento program slouží k jednoduchému vytváření tzv. nonogramů – křížovek, jejichž vyluštěním vznikne obrázek. Uživatel na plátno kreslí obrázek, aplikace sama dopočítává hlavičky pro luštění. Křížovky lze exportovat ve formátu PDF.

Náhled vytvořeného PDF | Vyplňená verze

Program je možné zdarma stáhnout zde.