Ikona programuPhotoParty

Popis programu

Tento program má pomoci fotografům na různých akcích, jako jsou plesy, besídky, oslavy, soutěže, maturity, atp. Slouží k rychlé úpravě a tisku fotografií.

Umožňuje:

Piktogram

Rychlý výběr fotografií z vybraného adresáře. Adresář je neustále skenován a cokoli do něj přidáte, objeví se v programu.

Piktogram

Některé fotografické aparáty umožňují nahrávání vyfocených fotografií na FTP server přes wi-fi. Náš program má zabudovaný miniaturní FTP server, takže je možné zařídit vše tak, aby se vámi vyfocené fotografie samy nahrávaly přímo do programu (do složky, se kterou program právě pracuje).

Piktogram

Jednoduchou úpravu fotografií. Přesné napozicování fotky na výsledný formát a úpravu jasu, kontrastu, gammy a barevné teploty.

Piktogram

Přidání vodoznaku. Vytvoření vlastního vodoznaku je naprosto triviální – jde pouze o PNG obrázek, který má rozměry tiskového papíru. Obrázek se pak uloží do složky s vodoznaky.

Piktogram

Tisk. Dvěma kliknutími pošlete upravenou fotku do tiskárny.

Piktogram

Použití dvou monitorů. Jeden monitor je zamýšlen pro obsluhu, druhý pro zákazníka.

Piktogram

Prezentaci již upravených fotek na druhém monitoru.

Piktogram

Program zaké obsahuje webovou galerii, ve které si zákazníci mohou sami prohlížet fotky. K obsluze už tak mohou přicházet s vybranými fotkami, což proces ještě více urychlí.

Pro fotografy nabízíme také program PhotoBox, který jejich počítač a fotoaparát promění ve fotokoutek/fotoautomat. Více informací o tomto programu naleznete zde.

Licenci programu je možné zakoupit za 2.000 Kč. Objednat 

Média

Hlavní okno s výběrem fotografií ze složky Hlavní okno v režimu druhého monitoru; prává část je to, co by viděl zákazník. Okno úpravy fotografie. Náhled upravené fotografie s přidaným vodoznakem. Okno úpravy fotografie v režimu druhého monitoru. Webová galerie.