Program Photobone Studio promění vybavení, které již vlastníte, ve skladný profesionální fotoautomat. Postačí vám fotoaparát, notebook s naším programem, tiskárna a dotykový monitor.

Dotyková obrazovka poskytuje zákazníkům jednoduché a intuitivní ovládání. Na počátku se jim zobrazí živý náhled z fotoaparátu, aby se mohli napozicovat, poté se tlačítkem spustí odpočet a vyfotografuje se určitý počet fotografií.

Výběr z více fotografií. Program může pořídit více fotografií v sadě, ze kterých si pak zákazníci mohou vybírat. Umožňuje i tvorbu koláže, kde se na jeden papír vytiskne více různě poskládaných fotografií.

Logo a rámeček. Výslednou montáž je možné osadit vlastní grafikou.

Zelené plátno. S pomocí klíčovacího plátna je možné změnit pozadí ve fotografiích na libovolný obrázek.

Tisk. Vytvořené montáže se mohou tisknout, nebo jen ukládat na disk. U tisku si zákazníci mohou zvolit počet kopií.

Webová galerie. Vytvořené montáže se mohou automaticky nahrávat do webové galerie umístěné na vašich stránkách.

Lokální webový server. Pokud není k dispozici připojení k internetu, PhotoBox umí váš počítač proměnit ve webový server s galerií, ke kterému se zákazníci mohou připojit pomocí Wi-fi.

Dotisk fotografií. Program umožňuje snadný dotisk fotografií pomocí rozhraní pro obsluhu na monitoru notebooku.

Modulární a skladný. Výsledný fotokoutek není ucelené zařízení, ale sada propojených komponent (fotoaparát, počítač, tiskárna, ...). Díky tomu se dá snadno rozložit a převézt a jeho sestavení se dá přizpůsobit provozovacím prostorám.

Využijte techniku, kterou už vlastníte. Fotokoutek Photobox se dá sestavit z toho, co už jako fotograf nejspíše vlastníte. Už máte fotoaparát? Notebook? Tiskárnu? Nemusíte kupovat další.

Pro fotografy nabízíme také program PhotoParty, který jim umožňuje rychlou úpravu a tisk fotek, pokud chtějí být s fotoaparátem mobilní. Více informací o tomto programu naleznete zde.

Distribuci aplikace zajišťuje Photobone, s. r. o.
Navštívit stránky Photobone
Fotokoutek také provozujeme jako službu.
Navštívit webové stránky fotokoutku.