Portfolio

Ikona programuPhotoBox – profesionální fotokoutek

Aplikace PhotoBox je kompletním řešením pro profesionální fotokoutky. K základní funkčnosti vám stačí počítač, dotykový monitor a fotoaparát. Program ale také umožňuje okamžitý tisk na místě, klíčování pomocí zeleného plátna či nahrávání fotek do webové galerie.

Distribuci aplikace zajišťuje Photobone, s. r. o.
Navštívit stránky Photobone
Ikona programuStraw Lumen – promítání písní a tvorba zpěvníků

Straw Lumen má být nástupcem programu OpenSong, který umožňuje přípravu podkladů (tedy slov a akordů) pro písně, jejich promítání na projektoru, případně tisk zpěvníku. Lumen nabízí modernější a příjemnější rozhraní a umožňuje i promítání prezentací PowerPoint, obrázků či přehrávání videí.

Program je možné zdarma stáhnout zde. 
Ikona programuPhotoParty – rychlá úprava a tisk fotografií

Tento program má pomoci fotografům na různých akcích, jako jsou plesy, besídky, oslavy, soutěže, maturity, atp. Umožňuje rychlé stahování fotek z fotoaparátů pomocí vestavěného FTP serveru, základní úpravy fotografií (ořez, natočení, jas, ...), přidání rámečku a tisk, vše pomocí několika málo kliknutí. Vyfocené fotky si navíc zákazníci živě mohou prohlížet pomocí webové galerie.

Licenci programu je možné zakoupit za 2.000 Kč. Objednat 

Ikona programuStraw Backup – jednoduchá utilita na zálohování

Tato jednoduchá utilita běží na pozadí vašeho systému a v zadaných intervalech zálohuje složky, které nastavíte. Program také po určitou dobu uchovává staré verze zálohovaných souborů.

Zdrojové kódy programu jsou k dispozici na GitHubu. 
Program je možné zdarma stáhnout zde. 

Ikona programuTiskový kalkulátor

Program vytvořený na zakázku pro studio Creopress, který umožňuje rychlou kalkulaci tiskových zakázek dle zadaných parametrů.

Pozn.: Náhled aplikace obsahuje náhodná data, uvedené ceny jsou zcela neplatné.

Ikona programuGenerátor směnových kalendáříků

Tento program slouží k rychlému generování směnových kalendáříků pro zadaný rok ve formátu PDF. V programu lze zvolit všechny parametry – písma, rozměry, barvy rámečků a pozadí, ...

Program je možné zdarma stáhnout zde. 

Ikona programuGenerátor vstupenek

Tento program slouží k automatizovanému vyplňování vstupenek podle zadaných parametrů, vytvořený na zakázku pro Městské divadlo Dr. Josefa Čížka v Náchodě. Na základě zadané šablony generuje sadu vstupenek ve formátu PDF s předvyplněným rokem sezóny, řadou, sedadlem a cenou dle cenové kategorie, ve které se sedadlo nachází.

Ikona programuSopper – montáže čárových kódů

Program umožňující hromadné generování čárových kódů (aktuálně podporuje EAN-13, Code128 a QR, po dohodě možno zavést i další kódy) na základě dat z CSV souboru a jejich montáž do PDF souboru. Kromě čárových kódu lze do montáže také vkládat text.

Ikona programuNonoGrammer – tvorba malovaných křížovek

Tento program slouží k jednoduchému vytváření tzv. nonogramů – křížovek, jejichž vyluštěním vznikne obrázek. Uživatel na plátno kreslí obrázek, aplikace sama dopočítává hlavičky pro luštění. Křížovky lze exportovat ve formátu PDF.

Náhled vytvořeného PDF | Vyplňená verze

Program je možné zdarma stáhnout zde.