Portfolio

Ikona programuPhotoParty – rychlá úprava a tisk fotografií

Tento program má pomoci fotografům na různých akcích, jako jsou plesy, besídky, oslavy, soutěže, maturity, atp. Umožňuje rychlé stahování fotek z fotoaparátů pomocí vestavěného FTP serveru, základní úpravy fotografií (ořez, natočení, jas, ...), přidání rámečku a tisk, vše pomocí několika málo kliknutí.

Orientační cena za zakázku podobného rozsahu je 7.000 Kč.
Licenci programu je možné zakoupit za 500 Kč. Objednat

Ikona programuTiskový kalkulátor

Program vytvořený na zakázku pro studio Creopress, který umožňuje rychlou kalkulaci tiskových zakázek dle zadaných parametrů.

Pozn.: Náhled aplikace obsahuje náhodná data, uvedené ceny jsou zcela neplatné.

Orientační cena za zakázku podobného rozsahu je 4.000 Kč.

Ikona programuGenerátor směnových kalendáříků

Tento program slouží k rychlému generování směnových kalendáříků pro zadaný rok ve formátu PDF. V programu lze zvolit všechny parametry – písma, rozměry, barvy rámečků a pozadí, ...

Orientační cena za zakázku podobného rozsahu je 800 Kč.
Program je možné zdarma stáhnout zde.

Ikona programuGenerátor vstupenek

Tento program slouží k automatizovanému vyplňování vstupenek podle zadaných parametrů, vytvořený na zakázku pro Městské divadlo Dr. Josefa Čížka v Náchodě. Na základě zadané šablony generuje sadu vstupenek ve formátu PDF s předvyplněným rokem sezóny, řadou, sedadlem a cenou dle cenové kategorie, ve které se sedadlo nachází.

Orientační cena za zakázku podobného rozsahu je 800 Kč.

Ikona programuSopper – montáže čárových kódů

Program umožňující hromadné generování čárových kódů (aktuálně podporuje EAN-13 a Code128, po dohodě možno zavést i další kódy) na základě dat z CSV souboru a jejich montáž do PDF souboru. Kromě čárových kódu lze do montáže také vkládat text.

Orientační cena za zakázku podobného rozsahu je 5.000 Kč.
Licenci programu je možné zakoupit za 1.500 Kč. Objednat

Ikona programuNonoGrammer – tvorba malovaných křížovek

Tento program slouží k jednoduchému vytváření tzv. nonogramů – křížovek, jejichž vyluštěním vznikne obrázek. Uživatel na plátno kreslí obrázek, aplikace sama dopočítává hlavičky pro luštění. Křížovky lze exportovat ve formátu PDF.

Orientační cena za zakázku podobného rozsahu je 5.000 Kč.