Program Photobox promění vybavení, které již vlastníte, ve skladný profesionální fotoautomat. Postačí vám fotoaparát, notebook s naším programem, tiskárna a dotykový monitor.

Dotyková obrazovka poskytuje zákazníkům jednoduché a intuitivní ovládání. Na počátku se jim zobrazí živý náhled z fotoaparátu, aby se mohli napozicovat, poté se tlačítkem spustí odpočet a vyfotografuje se určitý počet fotografií.

Výběr z více fotografií. Program může pořídit více fotografií v sadě, ze kterých si pak zákazníci mohou vybírat. Umožňuje i tvorbu koláže, kde se na jeden papír vytiskne více různě poskládaných fotografií.

Logo a rámeček. Výslednou montáž je možné osadit vlastní grafikou.

Zelené plátno. S pomocí klíčovacího plátna je možné změnit pozadí ve fotografiích na libovolný obrázek.

Tisk. Vytvořené montáže se mohou tisknout, nebo jen ukládat na disk. U tisku si zákazníci mohou zvolit počet kopií.

Webová galerie. Vytvořené montáže se mohou automaticky nahrávat do webové galerie umístěné na vašich stránkách.

Lokální webový server. Pokud není k dispozici připojení k internetu, PhotoBox umí váš počítač proměnit ve webový server s galerií, ke kterému se zákazníci mohou připojit pomocí Wi-fi.

Dotisk fotografií. Program umožňuje snadný dotisk fotografií pomocí rozhraní pro obsluhu na monitoru notebooku.

Modulární a skladný. Výsledný fotokoutek není ucelené zařízení, ale sada propojených komponent (fotoaparát, počítač, tiskárna, ...). Díky tomu se dá snadno rozložit a převézt a jeho sestavení se dá přizpůsobit provozovacím prostorám.

Využijte techniku, kterou už vlastníte. Fotokoutek Photobox se dá sestavit z toho, co už jako fotograf nejspíše vlastníte. Už máte fotoaparát? Notebook? Tiskárnu? Nemusíte kupovat další.

Pro fotografy nabízíme také program PhotoParty, který jim umožňuje rychlou úpravu a tisk fotek, pokud chtějí být s fotoaparátem mobilní. Více informací o tomto programu naleznete zde.

Připravujeme pro vás verzi 2.0 se zcela novým uživatelským rozhraním,
editorem prostředí a šablon, webovou galerií s možností dotisku a dalšími novinkami.

Rozpočet

Jsme prodejci pouze softwaru PhotoBox a routeru PhotoBox. U ostatních položek vám rádi pomůžeme s výběrem a konfigurací. Pokud některé z položek vlastníte, již je není třeba kupovat.

Fotokoutek sám o sobě pak není ucelené zařízení, ale sada propojených komponent. Tím pádem nevyžaduje certifikaci/homologaci EU.

Základní položky Cena Poznámky
Software PhotoBox 10.000 Kč první rok
potom 2.000 Kč/rok
Notebook od 15.000 Kč Minimální požadavky: Windows 7 a novější, 8 GB RAM, dedikovaná grafická karta.
Dotykový monitor od 7.000 Kč Rozlišení ideálně 1920×1080 px (FullHD). Doporučujeme uhlopříčku alespoň 24" a podporu systému VESA.
Fotoaparát od 10.000 Kč Podporované fotoaparáty viz níže.
Tiskárna od 20.000 Kč Program je možné používat i bez tiskárny a pouze ukládat montáže na disk nebo nahrávat na web.
Lze použít prakticky jakoukoli tiskárnu, pro dobrou kvalitu a rychlost tisku se doporučuje termosublimační tiskárna.
Dodatečné položky
Klíčovací plátno cca 2.000 Kč
Stojan na monitor a fotoaparát cca 5.000 Kč Neexistuje řešení přímo na míru, rádi vám poradíme s výběrem stojanu a úchytových komponent.
Připravujeme pro vás verzi 2.0 se zcela novým uživatelským rozhraním,
editorem prostředí a šablon, webovou galerií s možností dotisku a dalšími novinkami.

Podporované fotoaparáty

Značka Podpora
Nikon Podporované modely: D5000–D5600, D7000–D7500, D3-D5 (S, X), D90, D300(S), D500, D600, D610, D700, D750, D800, D810(A), D850
Testováno na D5300, D5600, D810, D7100, D7200
Canon Seznam podporovaných modelů (sloupec "EDSDK v3.8.0", průběžně aktualizujeme na vyšší verze)
Sony Experimentální podpora. Seznam podporovaných modelů (většina modelů na stránce, nutná podpora "Still Capture" a "Viewfinder")
Ostatní fotoaparáty Na dotaz

Technická podpora

Média

Výběr pozadí Odpočet během snímání Sestavený fotokoutek Pohled na zákazníky Výběr z více pokusů Webová galerie dostupná přes Wi-fi nebo internet Kompletní náhled sestavy Výběr počtu fotografií k tisku v menu pro zákazníky Přehled vytvořených montáží v obrazovce obsluhy Konfigurace klíčování Okno nastavení

Naši zákazníci